Krāsu nedēļa Stopiņu pamatskolā

No 23.līdz 27.janvārī Stopiņu pamatskolā tika rīkota Krāsu nedēļa.

Tā kā katra šīs nedēļas diena bija  veltīta kādai konkrētai krāsai, skolēniem un pedagogiem savā garderobē  (iespēju robežās) bija  jāpiemeklē dienas krāsai atbilstošu apģērbu vai aksesuāru.
Pirmdiena bija baltā/ dzeltenā diena. Baltā krāsa simbolizē gaismu un brīvību, dzeltenā krāsa –   ir saules krāsa, tā sniedz spēku, enerģiju un aktivitāti.
Otrdiena bija zilā diena. Tā simbolizē debesis, okeānu un garīgumu. Zilā krāsa nozīmē mieru un patiesību.
Trešdiena – melnā diena. Šī krāsa ir noslēpumaina un aizsargājoša, pauž eleganci un modernismu un spēku .
Ceturtdiena- zaļa diena. Zaļā krāsa simbolizē augšanu un līdzsvaru.
Noslēdzam krāsaino nedēļu ar sarkanu piektdienu. Šī krāsa ir ugunīga, kaislīga un drosmīga.

Kā papilduzdevums katrai klasei bija jāsagatavo prezentācija par vienu krāsu. Skolēni zīmēja un krāsoja, meklēja informāciju par krāsas nozīmi interjerā, apģērbā utt.

Paldies visiem par dalību!

Sagatavoja DV audzināšanas jomā J.Borhova