Stopiņu pamatskola

Stopiņu pamatskola aicina darbā radošu, mērķtiecīgu un motivētu:

• mūzikas skolotāju (11* kontaktstundas) (profesijas kods 2341 01)
  • latviešu valodas skolotāju (līdz 17 kontaktstundām) (profesijas kods 2341 01)

*ar iespēju īstenot interešu izglītības nodarbības

Prasības pretendentiem/-ēm:

• normatīvajiem aktiem atbilstoša augstākā izglītība, var būt attiecīgās jomas students;
  • labas, pozitīvas komunikācijas prasmes ar izglītojamiem, vecākiem un kolēģiem;
  • vēlme un prasmes organizēt un vadīt mācību un audzināšanas darbību pedagoģisko mērķu sasniegšanai;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām.

Mēs piedāvājam:

• stabilu atalgojumu 1450,00 EUR pirms nodokļu nomaksas par slodzi;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • atbildīgu, aktīvu un radošu darbu ar izglītojamiem;
  • profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.

Darba veikšanas vieta Līdumnieku iela 10, Saurieši, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, Stopiņu pamatskola

Gaidīsim pieteikumu uz e-pastu: stopinu.pamatskola@ropazi.lv

Pieteikums satur šādus dokumentus:

• CV
  • Motivācijas vēstule
  • Izglītības un kvalifikācijas dokumentu kopijas, t.sk., vēlams arī apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diplomu pielikumu kopijas.

Detalizētāka informācija pa tālruni: +37129132891

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai. Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldība, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads.