Stopiņu pamatskolā “Latvijas Skolas soma”


                No 2019. gada 20.-23. martam Stopiņu pamatskolā programmas “Latvijas Skolas somas “ ietvaros notika pasākums “Nofilmē savu filmu”.
Interaktīvās mācību filmu studijas “Nofilmē savu filmu” – mērķis jēgpilna mūsdienu tehnoloģiju pielietošana , radošuma un fantāzijas attīstīšana, audiovizuālās mākslas prasmju apgūšana dažāda vecuma skolēniem.
              Pasākumā piedalījās 1.- 8.klases skolēni. Katra klase izvēlējās sev interesējošu filmas tēmu, piemēram, mīļākā grāmata, filma, viena diena apkārt pasaulei, atpakaļ laikā, mūzikas video un apvienojot mūsdienu tehnoloģijas, fantāziju un stāsta veidošanās brīnumu, atklāja maģisko kino pasauli. Filmu veidošana tika parādīta kā aizraujošs, izglītojošs un izklaidējošs process.
Viss aizraujošākais pēc skolēnu atsauksmēm bija skatīties, kas no tā visa sanāca.
              9. klase programmas ietvaros apmeklēja “Latvijas kino muzeju” un “Latvijas Nacionālo vēstures muzeju”. Kino muzejā skolēni praktiskā nodarbībā pielietoja mehānikas un optikas likumu veidojot multfilmu. Vēstures muzejā skolēniem bija interaktīva nodarbība pat Latvijas vēstures laikmetiem.
Pēc devīto klašu skolēnu aptaujas varēja secināt, ka nodarbība vēstures muzejā bija ļoti motivējoša un izzinoša .