Olimpiskā diena 2020

Stopiņu pamatskolas pirmsskolas izglītības iestādes grupiņās.

Olimpiskā diena Stopiņu pamatskolas pirmsskolas grupās šogad notika ar lielu, sportisku azartu! Un kaut gan nevarējām vingrot visi kopā – tik un tā katra grupiņa ar prieku un aktīvu noskaņojumu piedalījās rīta vingrošanas pasākumā! Pirmsskolas grupiņu sporta skolotāja bērniem rādīja dažādus iesildīšanās vingrinājumus, pārrunāja sportisku aktivitāšu nozīmi ikdienā un tad kopā ar bērniem un grupiņas skolotājām dejoja Olimpiskās dienas 2020 piedāvāto deju! Katru gadu šīs dejas un mūzika patīk gan bērniem, gan skolotājām un tas vēl vairāk dod iedvesmu domāt par savu veselīgo un sportisko dzīves veidu! Katrs olimpiskās dienas dalībnieks saņēma arī diplomiņu par dalību pasākumā! Dzīvesprieks un patiess mirdzums bērnu acīs par aktīvi padarīto darbiņu! Būsim sportiski un veseli!