Interaktīva nodarbība ”Mākslas un zinātnes krustpunkti”

2020. gada 15. oktobrī iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros 1. – 4.  klases skolēniem norisinājās brīnišķīgā interaktīvā nodarbība ”Mākslas un zinātnes krustpunkti”.

Interaktīvā nodarbībā skolēni iepazinās, kā mūsdienās zinātne palīdz veidot filmas un teātra izrādes. Skolēni uzzināja, kā gatavo mākslīgās asinis, speciālus degošus šķidrumus, kā dažādu darbību veikšanai trenējas kaskadieri utt. Tas viss nebūtu īstenojams bez ļoti precīziem aprēķiniem un specifiskām zināšanām. Bērni ieskatījās, kā rodas īstā māksla.

Skolēni ar lielu uzmanību un interesi klausījās un izpildīja nodarbību vadītāja uzdevumus. Aktīvi atbildēja uz jautājumiem un paši uzdeva daudz gudru jautājumu.

Pēc nodarbības skolēni aktīvi dalījās ar iespaidiem par redzēto un dzirdēto.

Sagatavoja 2.klases audzinātāja Larysa Krasko