Ulubele

Starptautiskās dzīvnieku aizsardzības dienas ietvaros 7.klases skolēni kopā ar klases audzinātāju apciemoja dzīvnieku patversmi “Ulubele”. Ekskursijas mērķis bija mācīt bērniem cienīt jebkuru radību, izturēties pret dzīvniekiem ar iejūtīgu sapratni un tos aizsargāt, rūpēties par dzīvniekiem, apzināt savu atbildību, sniegt palīdzību, attīstīt līdzjūtību un empātiju.   

Skolēni parūpējās arī par dāvanu sagādāšanu patversmes iemītniekiem (segas, dvieļi, dzīvnieku pārtika).

7.klases skolēniem bija iespēja iepazīties ar patversmes iemītniekiem, pabarot kazas un aunu.

Patversmes “Ulubele” darbiniece izstāstīja dzīvnieku dzīves stāstus, kā viņi nonāca pie viņiem,  kāpēc mājdzīvnieka iegāde ir visas ģimenes kopīgs lēmums.  Šobrīd patversmē dzīvo ap 500 dzīvnieki – 200 suņi un 300 kaķi, arī truši, žurkas, šinšillas. Šie stāsti motivē bērnus kļūt atbildīgiem visa dzīvnieka mūža garumā.

7.klases audzinātāja Jeļena Borhova