Latvijas patriotu nedēļa Stopiņu pamatskolā

Tas ir mans pusvārda lūgums,
Lai nebeigtos tas,
Kur debesis beidzas,
Es lieku to sirdī un dāvāju tev
Mana svētā Latvija!

Tāpat kā visā valstī, arī Stopiņu pamatskolā Latvijas patriotu nedēļa norosinājās īpašā gaisotnē. Šo nedēļu raksturoja daudzveidīgas skolēnu aktivitātes – gan sporta aktivitātes, kuru laikā sākumskolas skolēnu komandām “Lāčplēša dienas stafetēs” bija jāparada ne tikai savu veiklību un sportisku garu, bet arī prasmi palīdzēt viens otram un būt komandai, bet 7.-9.klases skolēni  cīnījās par titulu “Skolas Lāčplēsis”, gan vēsturiskās viktorīnas, kuras visām klašu grupām vadīja 9.klases skolēni kopā ar vēstures skolotāju N.Hotenovu, gan klašu un skolas svinīgais noformējums. Skolas gaiteņos bija skatāmās 1.-9.klašu skolēnu zīmējumu un radošo darbu  izstāde “Mana Latvija”.14.novembrī skolā viesojās Zemessardzes 19.nodrošinājuma bataljona pārstāvji ar interesantu stāstu par savu darbu, savukārt 16.novembrī 7.-9.klases skolēni apciemoja Zemessardzes 19.nodrošinājuma bataljona bāzi. Pasākuma laikā skolēniem tika pastāstīts par Zemessardzes darbu, skolēni apskatīja munīciju, ieročus, kā arī bija iespēja pavizināties ar tehniku.  15.novembrī skolēni kopā ar skolotājiem iededzināja sveces un  veidoja Latvijas kontūru pie skolas.


17. novembrī svētkiem rotātajā zālē norisinājās svinīgais Latvijas  dzimšanas dienai veltītais koncerts, kurā uzstājās Stopiņu pamatskolas Pirmsskolas izglītības iestādes un  2.-6.klases ansambļi ar skaistajām dziesmām, bet 5., 7.,9. klases skolnieces Kira, Lidija, Margarita un Aleksandra skandināja dzejoļus par Latviju.

Daudz laimes dzimšanas dienā Latvija!

Sagatavoja DV audzināšanas jomā J.Borhova