Valentīndienas pasākums Stopiņu pamatskolā

14.februārī Stopiņu pamatskolas skolēni un skolotāji atzīmēja Svētā Valentīna dienu. Valentīna diena tiek uzskatīta par vienu no romantiskākajiem gada notikumiem. Valentīndiena mums dod iespēju pateikt svarīgus vārdus – draugam, ģimenei, skolotājai.

Visas nedēļas garumā  skolēni  izrotāja savas klases durvis un  skolu, “Valentīndienas pastā” tiek rakstīti silti vārdi skolas biedriem un skolas darbiniekiem.

Katra klase sagatavoja priekšnesumu, ar kuru uzstājās svētku pasākumā – bija gan dziesmas, gan dzejoli, gan dejas. Bērni minēja mīklas par mīlestību un draudzību. Pasākuma noslēgumā klases uztaisīja kopbildes  īpaši noformēta foto stūrītī.

Paldies Alikai Ivanovskai un Andrejam Alksnim par palīdzību pasākuma vadīšanā, kā arī visiem skolēniem un pedagogiem par palīdzību, atsaucību un  par radīto svētku noskaņu! 

Sagatavoja DV audzināšanas jomā J.Borhova