Angļu valodas nedēļa Stopiņu pamatskolā

No 20.līdz 24.februārim Stopiņu pamatskolā norosinājās angļu valodas nedēļa, kuras mērķis bija sekmēt skolēnu svešvalodu zināšanu pilnveidi, attīstīt radošās spējas un saskarsmes prasmes, aktivizēt skolēnu zināšanu un prasmju praktisku pielietojumu.

Angļu valodas nedēļā piedalījās 3.-9.klašu skolēni.  Tās ietvaros mācību stundās norisinājās radošas aktivitātes –

  • Competition “The best card of mum”, kuras laikā 3.klases skolēni izgatavoja ar savām rokām skaistas apsveikuma kartiņas savām māmiņām un  ierakstīja apsveikuma dzejolīšus angļu valodā. Labāko kartiņu  veidotāji ir – Amelika Kļimina, Milana Šumere un Viktorija Terehova.
  • Competition of project  “My friend” 4.klasei uzvarēja Luiza Tulovska un Darja Talapina.
  • Jautri noritēja viktorīna “Wild” 6.klases skolēniem. Visi skolēni tika sadalīti komandās, kuras piedalījās dažādos konkursos. Uzvarēja komanda “Panda’s”, balvas saņēma kapteine Sofija Bašaka ar savu komandu – Sofiju Kirinu, Anastasiju Skredu, Milanu Lubnevsku un Džesiku Barmašovu.
  • 7.klases komanda “D” paradīja savas zināšanas konkursā “Alphabet Race”. Komandas kapteinis  Ričards Šarkovs ar savas komandas dalībniekiem Vladimiru Kļiminu, Vladislavu Lukovenko un Matveju Bulatovu saņēma balvas.
  • 8.klases skolēns Jegors Borhovs ieguva 1.vietu, Jeļizaveta Beide un Alise Flotska sadalīja 2.vietu, Polīna Bikova ieguva 3.vietu klases olimpiādē.
  • Brain ring “Are you good at geography?” 9.klases skolēni labi parādīja savstarpējo saiti starp dažādiem mācību priekšmetiem, šajā gadījumā starp angļu valodu un ģeogrāfiju. Skolēni uzzināja daudz jaunu ģeogrāfisku nosaukumu angļu valodā. 9.a klasē uzvarēja komanda “Pacific Ocean”, kurā kapteine bija Amanda Molostova un komandas biedri – Anastasija Višņevska, Simona Aizpuriete un Nelli Paukova, savukārt 9.b klasē uzvarēja Danilas Afanasjeva komanda ar komandas biedriem Andreju Alksni, Diānu Proškinu un Romanu Dobrenkovu.

     Visi uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem un saldām dāvaniņām.

DV audzināšanas jomā J.Borhova