Lieldienas pasākums Stopiņu pamatskolā

Silta, silta saulīte
Istabas galā;
Zaļa, zaļa zālīte
Lieldienas rītā.

Lai godam nosvinētu Lieldienas, kā arī pavasara iestāšanos, Stopiņu pamatskolā norisinājās jautras un radošas aktivitātes. Iesildīšanās sākās ar skolas noformēšanu – katra klase sagatavoja brīva formāta radošos darbus, kuri tika izstādīti pie klases durvīm un tos varēja apskatīt ikviens interesents.

6.aprīlī 2.klases skolotāja Egita Klieģe kopā 5.-6.klašu teātra pulciņu “Sprīdītis” pastāstīja skolēniem par tautas ticējumiem, kas saistās ar Lieldienām, piemēram  “Kas olu bez sāls ēd, tas visu vasaru daudz melos”. Skolēni minēja mīklas, meklēja pareizas atbildes un, protams, ripināja olas. Katrs vēlējās, lai viņa lieldienu oliņa aizripotu vistālāk un visprecīzāk.  Protams, katrā klasē bija arī uzvarētāji.

Liels paldies skolotājai Egitai Klieģei un teātra pulciņa meitenēm Milanai Parhomčukai, Alisei Apterei, Emilijai Skurjatei, Annai Žiharevai, Anastasijai Skredai, Sofijai Bašakai, Sofijai Kirinai un Džesikai Barmašovai par jaukā pasākuma organizēšanu un vadīšanu!

Vēlam skolēniem, skolas darbiniekiem un vecākiem priecīgas un saulainas Lieldienas!

Sagatavoja DV audzināšanas jomā J.Borhova