Māmiņdienas koncerts

No agra rīta, kad saulīte aust,

Tad skaistākie rožu ziedi jau plaukst,

Vēl Māmiņdienas apsveikumu,

No sirds tev mīļi sūtu.

14.maijā visa Latvija  svinēja  Māmiņdienu. Māmiņdiena  ir brīnišķīgs notikums, lai vēlreiz pateiktu mīlestības un pateicības vārdus visdārgākajam un tuvākajam cilvēkam.

Pirmais vārds, ko saka katrs mazulis, ir vārds “mamma”. Pasaulē ir daudz labu vārdu, bet viena lieta ir laipnāka un svarīgāka par visām: no divām zilbēm vienkāršs vārds “māte”, un nav vārdu, kas būtu dārgāki par to.  Visās pasaules valodās tas izklausās sirsnīgi, silti un maigi.

Mūsu mammu mīļā un rūpīga audzināšana palīdz bērniem izaugt par labiem cilvēkiem. Ja kaut kas notiks, ja pēkšņi nepatikšanas, Mamma nāks palīgā, vienmēr palīdzēs. Cik daudz pūļu bērnu audzināšanā iegulda mammas! Viņas šuj, ada, izdomā interesantus karnevāla tērpus.

Ar mīlestības pilniem vārdiem sveicām savas māmiņas 11.maijā Māmiņdienas koncertā.

Visas mammas atnāca apsveikt Pirmsskolas izglītības iestādes ansamblis. 1.klase deklamēja dzejoļus par mammu. Ar skaistām dziesmām uzstājās 2.-6. un 7.-8.klašu ansambļi. Ar brīnišķīgiem priekšnesumiem uzstājās 5.klases skolniece Lidija Merkulova, kura ieguva 1. vietu Skolēnu skatuves runas priekšnesumu video konkursā pirmajā kārtā 4.-6.klašu grupā un 1.vietu Ropažu novada skatuves runas konkursā “Sniegpulkstenis”,  Luize Tulovska, kura spēlēja klavieres un 2.klases pop grupa “Labākas draudzenes” – Popielas 2023 uzvarētāji ar priekšnesumu “LP”.  Teātra pulciņš “Sprīdītis” apsveica visas mammas ar jaukiem vārdiem.

Vecākiem bija iespēja apskatīt 1., 2., 3., 5. un 6.klašu zīmējumu izstādi “Mana mīļā māmuliņa”.

Pateicamies visiem koncerta dalībniekiem un 3.klases Rokdarbu un rotu dizaina  pulciņa dalībniekiem, skolotājai  Ruslanai Borhovai  par palīdzību skolas noformēšanā,  par prieku un svētku noskaņu.

Paldies vecākiem par maigiem smaidiem, mīlestību, vēlmi būt bērnu tuvumā, dot viņiem siltumu.

Gribam novēlēt jums, dārgās māmiņas, lai svētki nekad nebeidzas jūsu dzīvē un jūsu dvēselē! Lai jūsu sejas nogurst tikai no smaidiem, un rokas no ziedu pušķiem. Lai jūsu bērni ir paklausīgi un vīri uzmanīgi! Lai jūsu ģimenēs vienmēr valda komforts, labklājība, mīlestība, laime!

Sagatavoja DV audzināšanas darbā J.Borhova