Pēdējais zvans Stopiņu pamatskolā

Ej, nešaubies, ceļš labi sācies,

No Tevis dzīve prasīs daudz.

Ej, mūžu dzīvo, mūžu mācies

Un visu mūžu audz.

Šī gada 20. maijā Stopiņu pamatskolā izskanēja Pēdējais zvans.

Tas ir brīdis, kad 9. klašu skolēni beidz savu ikdienā ierasto mācību stundu procesu un sāk gatavoties eksāmeniem. Finiša taisnē pretim eksāmeniem un izlaidumam šajā mācību gadā skolā dodas 23 devītās klases skolēni. Lai Jums veicas! Bet nu īsi par Pēdējā zvanā notikušo.

Topošos absolventus svinīgi ievadīja 1. klases skolēni, kā arī klašu audzinātājas Valentīna Greiškāne un Irina Mamikina, tos ar aplausiem un muzikāliem sveicieniem sagaidīja skolasbiedri, skolotāji un vecāki.

Pasākumā laikā skanēja sirsnīgi uzmundrinājuma vārdi, apsveikumi, veiksmes vēlējumi turpmākajos eksāmenos.  Absolventus uzrunāja skolas direktore Ginta Ozoliņa, klašu audzinātājas, vecāki. Paldies teica paši 9.klašu skolēni, kuri  katram skolas darbiniekam bija sarūpējušas skaistus ziedus un pateicības vārdus, kā arī veltīja savai skolai sirsnīgu dziesmu.  Savukārt jaukus apsveikumus viņiem bija sagatavojuši 1. un 8.klašu skolēni.  

Svinīgā līnija noslēdzas ar jauko tradīciju – Pēdējo zvanu par godu absolventiem ieskanēja 9.klases skolēns  Gļebs Zlotņikovs un 1.klases skolniece Marija Jegorova.

Mīļie absolventi! Novēlām jums izturību, pacietību, neatlaidību, optimismu, asu prātu eksāmenu laikā. Lai vienmēr ir kāds sapnis, ko piepildīt, kāds mērķis, uz kuru doties!

Sagatavoja DV audzināšanas darbā J.Borhova