Pārgājienu laiks Stopiņu pamatskolā

Arī šogad, kad 9.tie kārto eksāmenus, pārējās klases dodas mācību ekskursijās. 

25.maijā 6.-8.klases skolēni kopā ar skolotājām O.Dudniku, N.Hotenovu, J.Borhovu, S.Jaundzemu un S.Mutjevu, turpinot skolas tradīciju, devās pārgājienā “Iepazīstot novada dabu” uz Sauriešu karjeru. Ļoti paveicas ar laiku, bija saulainā brīnišķīgā diena! Pārgājiena laikā skolēni cepa desiņas, dziedāja, kopā spēlēja volejbolu un citas sportiskas spēles. Ejot prom, visu sakārtojām.

1., 3., 4., 5. klašu skolēni kopā ar skolotājiem L.Krasko, R.Borhovu, K.Vasiļjevu un N. Tyutyunovu 25. maijā devās uz zoodārzu “Zoo Brieži”. Tā kā zoodārzs atrodas netālu no skolas, bija iespēja izbaudīt nelielo pārgājienu pa mežu, paelpot  svaigo gaisu un iesildīt  kājas pirms gaidāmam aktivitātēm. Atnākot uz zoodārzu, vispirms tika veikta drošības noteikumu lekcija par uzvedību un dzīvnieku barošanas noteikumiem, kuru skolēni uzmanīgi noklausījās. Ekskursijas laikā bija iespējams ne tikai iepazīties ar visdažādākiem dzīvniekiem – kazām, ponijam, ēzeļiem, jenotiem, vāverēm, alpakām, ķenguru un daudziem citiem, un pabarot tos gan ar zoodārzā nopirkto barību, gan ar pieneņu lapām, bet arī uztaisīt pikniku, pavizināties ēzelīša mugurā un nospēlēt “Lāzertag” spēli. Liels paldies visiem vecākiem, kuri palīdzēja ekskursijas laikā, ka arī Olgai Žiharevai par organizēto “Lāzertag” spēli!

30.maijā 2.klases skolēni kopā ar skolotāju E.Klieģi  gāja pārgājienā “Iepazīsti skolas tuvāko apkārtni”. Skolēni iepazinās ar Sauriešu centru un devās uz Upeslejām. Tur skolēniem bija iespēja aktīvi pavadīt laiku jaunajā “Bērnu un jauniešu atpūtas laukumā”.

Arī 3. – 5. klašu skolēni kopā ar skolotājiem R.Borhovu, K.Vasiļjevu, N. Tyutyunovu un S. Jaudzemu 30. maijā devas pārgājienā “Iepazīstot novada dabu un vēsturi”. Skolēni ne tikai iepazinās ar Sauriešu un Upesleju vēsturiskiem objektiem – skolu, Sauriešu dzelzceļa staciju, Upesleju dzelzceļa tilti, rūpnīcu, bet arī uzzināt to vēsturi. Pa ceļam atpakaļ uz skolu tika uztaisīts neliels pikniks.

Noguruši, bet priecīgi atgriežamies skolā!

DV audzināšanas darbā J.Borhova