Stopiņu pamatskolas jaunās piebūves – sporta halles un skolas ēdnīcas, atklāšanas svētki

Stopiņu pamatskola jauna sporta halle un skolas ēdnīcas telpas.

22. augustā norisinājās Stopiņu pamatskolas jaunās piebūves – sporta halles un skolas ēdnīcas, atklāšanas svētki.

Kā atklāšanas pasākumā atzīmēja Ropažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Vita Paulāne, jaunā skolas piebūve ir bijis sen lolots sapnis, ēka projektēta un finansējuma iespējas meklētas vēl krietni pirms administratīvi teritoriālās reformas, vēl Stopiņu novada laikā. 2021. un 2022. gadā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija piešķīra valsts budžeta līdzfinansējumu investīciju projekta īstenošanai 2 890 000 EUR apmērā, un tika uzsākta būvniecība. Kopējās Stopiņu pamatskolas jaunās piebūves būvniecības izmaksas ir 4 034 458,58 EUR ar PVN.

Stopiņu pamatskolas jaunās piebūves būvdarbus veica SIA “LC Būve”, būvuzraudzību nodrošināja SIA “Marčuks”, projektēja un autoruzraudzību nodrošināja SIA “Baltex Group”.

Ropažu novada pašvaldība