1. klases pasākums radošās attīstības centrā “Saurieši”

2023.gada 7.septembrī 1.klases skolēni piedalījās Radošās attīstības centra “Saurieši” organizētājā saliedēšanās pasākumā, kuru vadīja animatori “Brīnumu čemodāns”. 

Skolēni kļuva par pirātu komandu. Pārbaudīja savu izturību un veiklību aktīvos vingrinājumos uz stilizēta pirātu kuģa un devās pirātu dārgumu medībās. Bērnus centās noķert jūras briesmoņi – krabji, haizivis un citi. Pārvārēja šķēršļus un pārbaudījumu joslu, minēja mīklas un trāpīja mērķī. Un! Ieguva pirātu dārgumus! 

Radošās attīstības centrā “Saurieši” bija sagatavots cienasts 1.klases skolēniem, kā arī dāvanas.  Visi varēja piedalīties meistarklasē – medaļu izgatavošanā. Bērni bija priecīgi, aktīvi, draudzīgi. Bērni ne tikai labi pavadīja laiku, bet iepazīstinājās ar  Radošās attīstības centra “Saurieši” darbu un ciematu Saurieši.