Skolotāju diena Stopiņu pamatskolā

29.septembrī Stopiņu pamatskola atzīmēja Skolotāju dienu. 

No paša rīta skolēni ar puķēm un saldumiem pateica paldies skolotājiem par viņu ieguldīto darbu katra bērna attīstībā, izturību, palīdzību, atbalstu! 

9.klases skolēni varēja iejusties skolotāja lomā un izjust, kā tas ir, kad vajag tikt galā ar bērniem, kuri ne vienmēr ir paklausīgi, kad vajag izdarīt tā, lai skolēniem mācību stundās nebūtu garlaicīgi un lai viņi ar prieku ieklausītos skolotāja vārdos.             

Īpaši sagatavotas stundas bija arī skolotājiem, kurus vadīja 8.klases skolēnu pašpārvalde.  1.mācību stundā skolotāji  atbildēja  uz intervijas jautājumiem par skolas gadiem. Tad sekoja viktorīna, kuras mērķis bija pārbaudīt, kā skolotāji māk darboties komandā un atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, piemēram “Cik ābolus var apēst tukšā dūšā? vai “Sēž cilvēks un tu nevari apsēsties viņa vietā pat tad, ja viņš piecelsies. Kur viņš sēž?” u.c.

Skolēniem bija uzdevums – izpētīt bildes un noteikt pēc acīm skolotāju.  

Noslēdzam dienu ar brīnišķīgo muzikālo apsveikumu un skolotāju foto sesiju! 

Liels paldies 8.klases skolniecēm Nikolai Fogelei un  Alanai Daukštei par palīdzību pasākuma organizēšanā un vadīšanā!

 Paldies  8.klases skolniecēm Jūlijai Vesņinai, Darjai Šešinai, 7.klases skolniecei Džesikai Barmašovai,   6.klases skolniecēm Lidijai Merkulovai, Annai  Žiharevai, 4.klases skolniecei Amelijai Kļiminai, 5.klases skolniecei Luizai Tulovskai, kā arī mūsu maziem dzejoļu skaitītājiem Ivanam Merkulovam,  Marijai Jegorovai, Marijai Butorinai, Maksimam Mihailovam, Samantai Tulovskai, Ērikam Alaškevičam un Dmitrijam Žiharevam par brīnišķīgo apsveikumu!

Sagatavoja DV audzināšanas jomā J.Borhova