Ulubele

Labo darbu nedēļas ietvaros 4.klases skolēni kopā ar klases audzinātāju apciemoja dzīvnieku patversmi “Ulubele”. Ekskursijas mērķis bija mācīt bērniem cienīt jebkuru radību, izturēties pret dzīvniekiem ar iejūtīgu sapratni un tos aizsargāt, rūpēties par dzīvniekiem, apzināt savu atbildību, sniegt palīdzību, attīstīt līdzjūtību un empātiju.   

Skolēni parūpējās arī par dāvanu sagādāšanu patversmes iemītniekiem (segas, dvieļi, dzīvnieku pārtika).

4.klases skolēniem bija iespēja iepazīties ar patversmes iemītniekiem.

Patversmes “Ulubele” darbiniece izstāstīja dzīvnieku dzīves stāstus, kā viņi nonāca pie viņiem, kāpēc mājdzīvnieka iegāde ir visas ģimenes kopīgs lēmums. Šie stāsti motivē bērnus kļūt atbildīgiem visa dzīvnieka mūža garumā.

Attēls: https://www.facebook.com/photo?fbid=712761004214125&set=pcb.712762200880672

Sagatavoja 4. klases audzinātāja R.Borhova