Putras diena Stopiņu pamatskolā un PII

10.oktobrī Stopiņu pamatskolas  skolēni un skolotāji, bet 12.oktobrī Stopiņu pamatskolas PII audzēkņi un audzinātājas  piedalījās garšīgā un veselīgā pasākumā “Putras diena”.

“Putras diena” ir pasākums, kas tiek organizēts dažādās valstīs un kultūrās, lai atzīmētu un atbalstītu veselīgu un sabalansētu uzturu, koncentrējoties uz putrām kā veselīgu ēdienu. Tā ir lieliska iespēja veicināt veselīgu ēšanas paradumu un popularizēt tradicionālas un dažādās putru receptes. Skolas šefpavāre Jeļena aicināja bērnus un pieaugušos pie liela katla skolas pagalmā, kur uz  ugunskurā vārījās  visgaršīgākā putra. Katrs varēja apēst lielu porciju!  

Piedaloties pasākumā, bērni tika izglītoti par graudaugiem un to lomu mūsu uzturā, kā arī tika popularizēts veselīgs dzīvesveids.

Sagatavoja DV audzināšanas jomā J.Borhova