Stopiņu pamatskolā viesojās pūkainie draugi – suņi

16.oktobrī skolā viesojās suņu trenere kanisterapijas brīvprātīgā Sabīne Grobiņa ar saviem pūkainiem draugiem – diviem pūdeļiem un brīnišķīgo ņūfaundlendieti Vinniju. 

Nodarbībās piedalījās 1.-4.klašu  skolēni, kuri pasākumu novērtēja ļoti pozitīvi. Šīs nodarbības palīdzēja gan skolēniem, gan suņiem veicināt pozitīvas attiecības un izprast suņu uzvedību. Sabīne pastāstīja skolēniem, kā pareizi uzvesties suņu klātbūtnē, iepazīties ar dzīvniekiem, barot, spēlēties,  to īpašībām, vajadzībām un pareizu aprūpi.

Nodarbība ar suņiem sniedza ne tikai jaunas zināšanas par drošību, bet arī palīdzēja veicināt labvēlīgas attiecības starp bērniem  un dzīvniekiem, attīstīt skolēnu empātiju, uztverot dzīvnieku vajadzības un jūtas un uzlabot garastāvokli.

Sagatavoja DV audzināšanas jomā Jeļena Borhova