Stopiņu pamatskolas 9.klases “iesvētības” “Atgriešanās gadsimtos”

20.oktobrī norisinājās jauks pasākums 9.klasei  –  „Iesvētības 9.klasē”

Sākumā 9.-tie uzstājās ar mājas darbu. Šogad tēma bija – Modes skate – “Atgriešanās gadsimtos”. Iesvētāmajiem bija dots uzdevums- ģērbties 70. un 90.gadu stilā. 

Klase sadalījās divās komandās. Komandas prezentēja modi, ko vilka vecāki un vecvecāki nu jau tālajos 70. un 90. gados.  Tad nu tika izrakņāti vecāku un vecvecāku skapji, lai atrastu vispiemērotākās, platākās un spīdīgākās bikses, smieklīgākās un krāsainākās blūzes, rotas un kurpes. 

Tad sekoja  dažādi uzdevumi –puzles ar skolas attēlu salikšana, krust vārdu mīklas par apģērbu aksesuāriem  minēšana, “sagrieztā dzejoļa” salikšana. Skolēniem bija jāizpilda sarežģīti matemātikas uzdevumi,  jāatzīmē uz kontūrkartes lielākās Latvijas pilsētas, uzminēt cilvēka iekšējo orgānu, sasiet galvu un roku ar saiti.   Pārbaudījām arī artistismu un fizisko sagatavotību –  skolēniem uz ātrumu bija jānostājas  rindās  pēc dzimšanas dienu mēnešiem, sākot ar janvāri un paradīt savas prasmes attēlot konkrēto objektu vai darbību ar mēmā šova palīdzību.  

Taisnīga un objektīvā žūrija izvērtēja, cik skolēni ir zinoši, loģiski domājoši un atraktīvi.   

Abas grupas visus uzdevumus izpildīja ātri, bija aktīvi un draudzīgi! Pēc rezultātu apkopojuma sekoja zvēresta nodošana. Un tā 9.klase tika atzīta par īsto 9.klasi! 

Paldies skolēnu pašpārvaldei – Nikolai Fogelei un Alanai Daukštai  par palīdzību pasākuma organizēšanā un vadīšanā! Paldies žūrijai! Paldies visiem dalībniekiem! 

DV audzināšanas jomā Jeļena Borhova