Ekskursija uz Motormuzeju

Decembrī 2.klases skolēni kopā ar skolotājām Larisu un Jeļenu apmeklēja  Rīgas Motormuzeju un piedalījās Tehniski radošā darbnīcā “Atlecošā bumbiņa”. Nodarbības laikā skolēni uzzināja daudz jauna par gumiju – tās atklāšanu, īpašībām un daudzveidīgo pielietojumu ne tikai auto industrijā, bet arī kas un ko no gumijas ražo Latvijā. Bērni izgatavoja paši savu atlecošo bumbiņu, ko pēc nodarbības varēja ņemt līdzi.

Ekskursijas otrajā daļā skolēni apskatīja muzeja ekspozīciju. Viņus pārsteidza eksponātu dažādība, jo bija iespēja iepazīties ar seno automašīnu, motociklu, velosipēdu vēsturi ne tikai  Latvijā, bet arī pasaulē. Skolēni paplašināja savu redzesloku par transportlīdzekļiem, ar kuriem  Latvijā pārvietojās no 19. gadsimta beigām līdz 20. gadsimta nogalei, ka arī bija iespējams pašiem izbaudīt braucienu  ar autobusu uz kolhoznieku kāzām.

Paldies Motormuzejam par interesantu ekskursiju!

Sagatavoja DV audzināšanas jomā J.Borhova