Barikādēm 33 – «Dziesmotā revolūcija»

Šogad apritēja  33 gadi kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad Latvijas neatkarības atbalstītāji nevardarbīgi aizstāvēja valsts brīvību pret militāriem uzbrukumiem un neatkarības pretiniekiem. Par godu Barikāžu aizstāvju atceres gadadienai Rīgā notika vairāki atceres pasākumi.

15.-19.janvārī vēstures stundas 4.-9.klasēm bija veltītās  Barikāžu aizstāvju piemiņas dienai. 

Vēstures skolotāja N.Hotenova skolēniem stāstīja un radīja prezentāciju – videomateriālus, kas atspoguļoja 1991.gada janvāra barikāžu notikumus. Skolēni skatījās kino operatora Gvido Zvaigznes dokumentālo filmu “Mēs”. Filma par viņu ir filma par viņa laiku. Ģimenes locekļu, skolas un darba biedru atmiņas, filmas un kino dokumenti savijas emocionāli spraigā stāstā par savas būtības meklējumiem, mīlestību, laika izjūtu un aizrautību.

DV audzināšanas jomā J.Borhova