Vispasaules Drošāka interneta diena

2024.gada 6.februārī jau 21.gadu pēc kārtas tika atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

“Drošāka interneta diena 2024” ietvaros Stopiņu pamatskolā norisinājās dažādas aktivitātes – mācību filmas par drošību  internetā, krust vārdu mīklas skolēniem zināšanu pārbaudei par drošību internetā, izziņas spēle “Gudra  rīcība – drošāks rezultāts!” 6.un 20.februārī 4.un 5.klases skolēni apmeklēja Sauriešu bibliotēku, kur skolēni tika aicināti padomāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā. Skolēni pildīja krust vārdu mīklas, skatījās prezentācijas par droša interneta lietošanu, spēlēja izziņas spēles. Pēc laba darba katrs skolēns ir pelnījis novērtējumu – Drošāka interneta dienas Diplomu.

Par dalību un ieguldījumu, atzīmējot Drošāka interneta dienu 2024, Stopiņu pamatskolas saņēma Pateicību!

Sagatavoja sociālais pedagogs Jeļena Borhova