Sporta un draudzības pasākums

Dienā,kad tūliņ,tūliņ jau sāksies pavasaris☀️🐰Saules stari silda un noskaņojums uzlabojas!
Prieks liels ne tikai par aktivitātēm,kuras būs,bet arī par kolosālajiem pasākumiem,kuri jautri un aktīvi pavadīti🥳🎉😃 Lielais Paldies par sportiski aktīvo pasākumu Sporta hallē, kurā vairāk kā 60 bērnu sportoja kopā ar skolotājām un pat pēc divu stundu sportošanas bija gatavi ballītei!🎉Bērnu dzīvesprieks un gandarījums mums ir ļoti svarīgs!Šādi pasākumi vēl vairāk attīsta bērnos sportiskās sadarbības,draudzības un komunikācijas prasmes,kuras ļoti,ļoti noderēs skolas gaitas uzsākot!📚Tāpēc paldies,paldies,ka tas tik labi ir izdevies!Kvalitatīvi pasākumi ir mūsu spēks,protams darbojoties komandā un atbalstot lieliskas idejas!🎉Paldies mūsu sporta speciālistiem un atbalsta komandai🎉Lai spēks,prieks par padarīto un laimes sajūta,redzot bērnus laimīgus!

Sporta un draudzības pasākumā satikās Upesleju sākumskolas pirmsskolas bērni un Stopiņu pamatskolas pirmsskolas bērni🎉

Bērni sportoja un jautri meklēja arī burtiņus,lai atrastu pareizos vārdus un darbības, kuras jāizpilda!