Lieldienas pasākums Stopiņu pamatskolā

Silta, silta saulīte 
Istabas galā; 
Zaļa, zaļa zālīte 
Lieldienas rītā. 

Lai godam nosvinētu Lieldienas, kā arī pavasara iestāšanos, Stopiņu pamatskolā norisinājās jautras un radošas aktivitātes. Iesildīšanās sākās ar skolas noformēšanu – katra klase sagatavoja brīva formāta radošos darbus, kuri tika izstādīti pie klases durvīm un tos varēja apskatīt ikviens interesents.

28.martā 1.-9.klašu skolēni piedalījās jautrās stafetēs un, protams, ripināja olas. Katrs vēlējās, lai viņa lieldienu oliņa aizripotu vistālāk un visprecīzāk. Protams, katrā klasē bija arī uzvarētāji. Liels paldies skolotājām Egitai Klieģei un Tatjanai Trofimovai, kā arī 4.un 6.klases meitenēm un zēniem – Milanai Parhomčukai, Kirai Mamedovai, Annai Žiharevai, Arianai Lozovinskai, Lidijai Merkulovai, Jekaterinai Ožegovai, Darjai Semonovai, Jeļenai Krjačkovai, Iļam Ivanovam un Oļegam Terehovam par jaukā pasākuma organizēšanu un vadīšanu! Vēlam skolēniem, skolas darbiniekiem un vecākiem priecīgas un saulainas Lieldienas!

Sagatavoja DV audzināšanas jomā J.Borhova