Kultūrizglītības programma Latvijas skolas somas ietvaros “Cilvēks, koks, kultūrvērtība”

3.aprīlī 4.-9.klasēm programmas  “Latvijas Skolas soma ” ietvaros notika Kultūras un izziņas centra “Namdara darbnīca” nodarbība “”Cilvēks, koks, kultūrvērtība”.

Skolēni ne tikai uzzināja interesantus faktus par kokmateriālu, bet arī apskatīja, pasmaržoja dažādus koksnes paraugus un uzzināja, cik daudzveidīgus izstrādājumus var pagatavot no tās. Skolēni  noskatījās oriģinālu dokumentālo filmu par Latvijas kokamatniecību.

Jaunas teorētiskās zināšanas papildinājām ar praktisko nodarbību un piedalījās meistarklasē,  izmēģināja dažādus kokamatniecības rokas instrumentus, Skolēni  zāģēja, ēvelēja, strādāja ar slīmestu un paši izgatavoja puķu kasti,  kā arī tika atvēlēts laiks spēlēties ar koka rotaļlietām.

Sagatavoja DV audzināšanas jomā Jeļena Borhova