Tematiskā joku nedēļa

No 2.līdz 5.aprīlim Stopiņu pamatskolā tika rīkota Tematiskā joku nedēļa.

Tā kā katra šīs nedēļas diena bija  veltīta kādai konkrētai krāsai, skolēniem un pedagogiem savā garderobē  (iespēju robežās) bija  jāpiemeklē dienas krāsai atbilstošu apģērbu vai aksesuāru.

Otrdiena bija zilā diena. Tā simbolizē debesis, okeānu un garīgumu. Zilā krāsa nozīmē mieru un patiesību.

Trešdiena – melnbaltā diena. Melnā krāsa ir noslēpumaina un aizsargājoša, pauž eleganci un modernismu un spēku, bet Baltā krāsa simbolizē gaismu un brīvību, dzeltenā krāsa –   ir saules krāsa, tā sniedz spēku, enerģiju un aktivitāti.

Ceturtdiena- zaļa diena. Zaļā krāsa simbolizē augšanu un līdzsvaru.

Noslēdzam tematisko nedēļu ar īpašu uzdevumu – ierasties uz skolu bez mugursomām, atklāt savu kreatīvo pusi un nedaudz pasmieties. Skolēni uzdevumam piegājuši ļoti radoši un mācībām nepieciešamās mantas ievietojuši ne tikai, piemēram, koferos, pirkumu somās, groziņos  vai kastēs, bet pat ģitāras somā, dzīvnieku pārvadāšanas kastēs un pat kleitas piedurknēs.

Paldies visiem par dalību!

Sagatavoja DV J.Borhova