Pop ielas konkurss

16.aprīlī Stopiņu pamatskolā norisinājās konkurss „Popiela 2024”.

Priekšnesumus vērtēja neatkarīgā žūrija –direktores vietniece izglītības jomā pirmsskolā Kristīne Stulberga, metodiķe Ina Babiča un pirmsskolas izglītības iestādes mūzikas skolotāja Tatjana Gajevska. Žūrijai bija grūts uzdevums –  piešķirt vietas un nominācijas priekšnesumiem, kuri bija tik dažādi, atraktīvi,  jautri.

Pēc žūrijas apspriedes notika Popielas dalībnieku apbalvošana.

1.- 4.klašu posmā I.vietu ieguva 3.klases brīnišķīgas, dejiskas meitenes – grupa “Notiņas” ar dziesmu “Do, re, mi”.  5.-9.klašu posmā I.vietu ieguva 7.klases grupa “Open Kids” ar dziesmu “Krutāks par visiem”.

Visas grupas saņēma diplomus nominācijās: aktīvākais priekšnesums, visjautrākais  priekšnesums, visdraudzīgākais priekšnesums, oriģinālākais priekšnesums, mūsdienīgākais priekšnesums.

Liels paldies visiem dalībniekiem par izdomu, radošajiem priekšnesumiem un aktiermeistarību uz skatuves!

Uz tikšanos Popielā  2025!

Sagatavoja DV audzināšanas jomā J.Borhova