Jegora Gusta Zīraka sasniegumi karatē

Stopiņu pamatskolā mācās ļoti sportiski bērni, kuri aktīvi un ar labiem sasniegumiem  piedalās sacensībās daudzos sporta veidos. 

Viens no tiem ir 4.klases skolnieks Jegors Gusts Zīraks. 20.aprīlī Jegors Gusts izcīnīja I.vietu Atklātajā Enšin – karatē turnīrā “Zaļais pavasaris”. Martā Jegors Gusts piedalījās V Atklātajā Latvijas Enšin – karatē čempionātā, kurā vecuma grupā 10 – 11.gadi izcīnīja I.vietu. Decembrī Jegors Gusts izcīnīja III.vietu turnīrā Salaspilī (KARATE SKOLA FULL CONTACT OPEN EUROPEAN CUP 2024), bet Ogres Džosui karatē klubs Nogare – JI apbalvoja Jegoru Gustu ar II.vietu.

2022.un 2023.gads skolēnam bija ļoti ražīgs – II.vieta Atklātajā Enšin – karatē  Meistarsacīkstēs “Zelta Rudens”, nākamajā gadā I.vieta  Atklātajā Rīgas Enšin – karatē čempionātā “Zelta Rudens”,  I.vieta Atklātajā Enšin – karatē turnīrā “Zaļais pavasaris”.

Apsveicam Jegoru Gustu ar sasniegumiem  un novēlām turpināt tādā pašā garā.

Sagatavoja DV audzināšanas jomā J.Borhova