Māmiņdienas koncerts

Tik liela plaša pasaule,
Tik spoži saule mirdz,
Tik lielā plašā pasaulē,
Visplašākā ir māmulītes sirds.

9.maijā Stopiņu pamatskolā norisinājās pasākums par godu mīļajām māmiņām. Viņas saņēma skaistus apsveikumus no savām atvasēm – dziesmas, dzejoļus un dejas. Māmiņdiena, šķiet, ir gada sirsnīgākais pasākums, kuru gaida ne tikai bērnu māmiņas, bet arī katra mazā sirsniņa, kura vēlas teikt un parādīt, cik ļoti viņam laimējies ar pasaulē labāko, mīļāko un skaistāko māmiņu.

Visas mammas atnāca apsveikt Pirmsskolas izglītības iestādes ansamblis.   1.un 4.klases skolēni deklamēja dzejoļus par mammu.

Ar skaistām dziesmām uzstājās 3.-5.klašu ansambļi un 8.klases skolniece Jūlija Vesņina.

Ar brīnišķīgiem priekšnesumiem uzstājās 5.klases skolniece Luize Tulovska un 9.klases skolnieks Artjomas Urbonas, kuri spēlēja klavieres, 3. un 7.klases grupas– Popielas 2024 uzvarētāji ar jautriem priekšnesumu un 3.klases skolniece Anna Plocinā ar akrobātisku priekšnesumu. 

Bērnībā mammas lasīja mums pasakas katru vakaru, bet koncertā  bija otrādi – vecākiem pasaku “Vecīša cimdiņš” –  sava projekta darba prezentāciju –  izlasīja bērni – 2.klases skolēni.

Vecākiem bija iespēja apskatīt skolēnu darbu izstādi – maskas, koka lādes,  saules sistēmas, paštaisītus magnetus utt.

Pateicamies visiem koncerta dalībniekiem!

Paldies vecākiem par maigiem smaidiem, mīlestību, vēlmi būt bērnu tuvumā, dot viņiem siltumu.

Gribam novēlēt jums, dārgās māmiņas, lai svētki nekad nebeidzas jūsu dzīvē un jūsu dvēselē! Lai jūsu sejas nogurst tikai no smaidiem, un rokas no ziedu pušķiem. Lai jūsu bērni ir paklausīgi un vīri uzmanīgi! Lai jūsu ģimenēs vienmēr valda komforts, labklājība, mīlestība, laime!

DV audzināšanas darbā J.Borhova