2023./2024. mācību gadu sasniegumi

2023./2024.mācību gadu noslēdzot 13 Stopiņu pamatskolas skolēni saņēma zelta un sudraba liecības par sasniegumiem mācību darbā – kuriem noslēguma mācību vērtējumi ir 7 – 10 balles. 

Apsveicam:

  • 4.klases skolniekus Ņikitu Mihaļčuku, Sofiju Meļniku, Darju Semjonovu ar zelta liecību, un Arinu Drekovsku, Anfisu Iļjiču, Amēliju Kļiminu ar sudraba liecību.
  • 5.klases skolnieci Luizu Tulovsku ar zelta liecību,  Arinu Aleksandrovu,  Veroniku Kuzminu, Arislanu Kobecu ar sudraba liecību.
  • 6.klases skolniekus Maksimu Jaņeviču un  Kiru Mamedovu ar zelta liecību, Andreju Teļnovu ar sudraba liecību.  

Diplomus par 100%  mācību stundu apmeklējumu  saņēma skolēni, kuriem nav nevienas kavētas mācību stundas – 3.klases skolniece Anika Butkeviciute, 4.klases skolnieks Daniils Bovtaļuks, 6.klases skolnieks Zahars Vesņins, 8.klases skolniece Jūlija Volkova.

Kā ik gadu, skolēni aktīvi piedalījās mācību olimpiādēs un konkursos, kas tiek organizēti gan novadā,  gan valsts līmenī:

  • 6.klases skolniece Lidija Merkulova izcīnīja 2.vietu  alternatīvās svešvalodu jomas (angļu valodas) olimpiādē “Sniegpulkstenīte” .

Pateicība angļu valodas skolotājai Irinai Mamikinai par skolnieces sagatavošanu olimpiādei. 

  • 9. klases skolnieks Vladislavs Mihailovs izcīnīja 1.vietu ķīmijas 65.olimpiādē.

Pateicība ķīmijas skolotājai Oksanai Dudnikai par skolēna sagatavošanu olimpiādei. 

  • 9. klases skolnieks Jegors Borhovs izcīnīja 1.vietu, bet Vladislavs Mihailovs – 3.vietu  krievu valodas 25.olimpiādē. 

Pateicība krievu valodas skolotājai Annai Asireiko par skolēnu sagatavošanu olimpiādei. 

  • 5.klases skolniece Luīze Tulovska izcīnīja 1.vietu matemātikas 74.olimpiādē. Pateicība matemātikas skolotājai Katarīnai Vasiļjevai par skolnieces sagatavošanu olimpiādei.
  • 4.klases skolniece Sofija Meļnika ieguva 3.vietu un 6.klases skolnieks Ramils Šumers ieguva 3.vietu Ropažu novada bērnu un jauniešu mākslas darbu konkursā “Skaistums manā novadā”.

Pateicība vizuālās mākslas skolotājai Ritai Ošai par skolnieku sagatavošanu konkursam.

Sagatavoja DV audzināšanas jomā J.Borhova